Projektujemy i produkujemy transformatory dostosowane do indywidualnych wymagań klienta.

Trafta Sp. z o.o. rozpoczęła działalność w roku 2007 roku w Myszkowie. Doświadczenie, pasja i zaangażowanie menadżerów i inżynierów czołowych firm przemysłu energetycznego, zaowocowało powstaniem nowoczesnej firmy produkującej transformatory i dławiki specjalnego przeznaczenia.

Pomimo młodego wieku firmy, nasi pracownicy to zespół fachowców z wieloletnim doświadczeniem nabytym podczas pracy w znanych i cenionych zakładach produkcyjnych. Stale rozwijający się, własny dział konstrukcyjny oraz współpraca z jednostkami naukowo badawczymi, takimi jak Instytut Energetyki, pozwalają nam wychodzić naprzeciw rosnącym wymaganiom naszych Klientów, projektując i produkując transformatory i dławiki dostosowane do ich wymagań.

Poziom jakości naszych produktów jest monitorowany przez nasze laboratorium badawczo-pomiarowe, w którym wszystkie wyprodukowane transformatory są poddawane testom. W zakresie prób typu i certyfikacji naszych wyrobów współpracujemy z uznanymi jednostkami badawczymi w Polsce. Wszystkie produkowane przez nas transformatory są wykonywane i badane według obowiązujących norm.

Nasz podstawowy program produkcyjny obejmuję transformatory oraz dławiki suche, żywiczne i w wykonaniu olejowym. Uzupełnienie oferty stanowią usługi badawczo-pomiarowe, serwis pogwarancyjny oraz remonty.